+420 725 918 889
Info@bydlimevesvinech.cz
Lokalita

Novostavba vzniká na v ulici Za Pilou, na východním okraji města Trhové Sviny.

Prostředí

Celý areál nabízí nádherný a ničím nerušený výhled do krajiny která je obklopená vzrostlým lesem.

Vybavenost

Byt s vlastním balkonem, sklepem a parkovacím stáním umístěným v bezprostřední blízkosti domu.

BYDLÍME VE SVINECH - LOKALITA ZA PILOU

V další, již už čtvrté etapě  našeho současného developerského projektu Vám nabízíme k prodeji celkem 10 bytových jednotek o velikosti 1+KK až 4+KK, každou s vlastním balkonem či terasou, sklepem a parkovacím stáním v nově vznikajícím obytném souboru A3. Novostavba vzniká na v ulici Za Pilou, na východním okraji města Trhové Sviny, poblíž komunikace II/156, vedoucí z Českých Budějovic směrem na Nové Hrady. Areál nabízí nádherný a ničím  nerušený výhled do krajiny obklopené vzrostlým lesem. V současné době, po dokončení a předání pětipodlažního bytového domu B1 se 17 BJ, třípodlažního A1 s 10 BJ se dokončuje výstavba A2 a zahajuje výstavba dalšího třípodlažního bytového domu s pracovním názvem A3 o 10 bytových jednotkách stejné velikosti a dispozice.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Město Trhové Sviny má veškerou městskou infrastrukturu a občanskou vybavenost. V obci funguje pobočka České pošty, veřejná knihovna, kino, mateřská a základní škola, střední odborná škola, gymnázium, základní umělecká škola a střední odborné učiliště, hřiště s tělocvičnou, koupaliště, fotbalový stadion, dům s pečovatelskou službou a nachází se zde i zdravotní středisko.

městský úřad
zdravotní středisko
autobusové nádraží
obchody
restaurace a bary
škola a školka
klidová zóna
lékarna
VYBAVENÍ BYTU

Byty v novostavbách jsou dálkově vytápěny s vlastním měřením spotřeby tepla. Byty budou standardně vybaveny koupelnou se zařizovacími předměty (umyvadlo, WC, event. bidet, vana event. sprchový kout a u některých typů bytů oddělené WC v samostatné místnosti s umývátkem). Zhotovitel zákazníkům nabízí možnost výběru z několika barevných kombinací ve 3 druzích standardu obkladů a dlažeb, v případě požadavků na nadstandardní vybavení je možnost navrhnout a zhotovit koupelnu dle přání a představ klienta. Vnitřní dveře jsou dřevěné s obložkovými zárubněmi. Okna a balkónové dveře jsou plastové.

Vyberte si byt:
NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT
SÍDLO SPOLEČNOSTI
REMONST Development, a. s.
Rudolfovská 460/93
370 01 České Budějovice
KONTAKTNÍ OSOBA
Ing. Jana Hořejší
horejsi@remonst.cz
+420 725 918 889