+420 608 383 330
mklimes@remonst.cz
Lokalita

Novostavba vzniká v ulici Za Pilou, na východním okraji města Trhové Sviny.

Prostředí

Celý areál nabízí nádherný a ničím nerušený výhled do krajiny která je obklopená vzrostlým lesem.

Vybavenost

Byt s vlastním balkonem, sklepem a parkovacím stáním umístěným v bezprostřední blízkosti domu.

BYDLÍME VE SVINECH - LOKALITA ZA PILOU

V další a zároveň poslední etapě našeho současného developerského projektu Vám nabízíme k prodeji celkem 10 bytových jednotek o velikosti 1+KK až 4+KK, každou s vlastním balkonem či terasou, sklepem a parkovacím stáním v nově vznikajícím obytném souboru A5.

Novostavba vzniká v ulici Za Pilou, na východním okraji města Trhové Sviny, poblíž komunikace II/156, vedoucí z Českých Budějovic směrem na Nové Hrady. Areál nabízí nádherný a ničím  nerušený výhled do krajiny obklopené vzrostlým lesem. Prní etapa byla zakončena v roce 2014 kolaudací a  předáním pětipodlažního bytového domu B1 o 17 BJ, dále v roce 2018 třípodlažního A1 s 10 BJ, v roce 2019 pokračovala výstavba dalšího třípodlažního bytového domu A2 o 10 bytových jednotkách o stejné velikosti a dispozici jako A1, kde byly všechny byty předány. V roce 2021 byla dokončena výstavba třípodlažního bytového domu A3 s 10 BJ a v roce 2022 pětipodlažního bytového domu B2 o 17 BJ.


Nyní pokračujeme další etapou, a to výstavbou dalšího třípodlažního bytového domu A4 o 10 bytových jednotkách o stejné velikosti a dispozici jako A1, A2 a A3.

V bytovém domě A4, jsou k dispozici poslední dva volné byty.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Město Trhové Sviny má veškerou městskou infrastrukturu a občanskou vybavenost. V obci funguje pobočka České pošty, veřejná knihovna, kino, mateřská a základní škola, střední odborná škola, gymnázium, základní umělecká škola a střední odborné učiliště, hřiště s tělocvičnou, koupaliště, fotbalový stadion, dům s pečovatelskou službou a nachází se zde i zdravotní středisko.

městský úřad
zdravotní středisko
autobusové nádraží
obchody
restaurace a bary
škola a školka
klidová zóna
lékarna
VYBAVENÍ BYTU

Byty v novostavbách jsou dálkově vytápěny s vlastním měřením spotřeby tepla. Byty budou standardně vybaveny koupelnou se zařizovacími předměty (umyvadlo, WC, event. bidet, vana event. sprchový kout a u některých typů bytů oddělené WC v samostatné místnosti s umývátkem). Zhotovitel zákazníkům nabízí možnost výběru z několika barevných kombinací ve 3 druzích standardu obkladů a dlažeb, v případě požadavků na nadstandardní vybavení je možnost navrhnout a zhotovit koupelnu dle přání a představ klienta. Vnitřní dveře jsou dřevěné s obložkovými zárubněmi. Okna a balkónové dveře jsou plastové.

Vyberte si byt:
NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT
SÍDLO SPOLEČNOSTI
REMONST Development, a. s.
Rudolfovská 460/93
370 01 České Budějovice
KONTAKTNÍ OSOBA
Miroslav Klimeš
mklimes@remonst.cz
+420 608 383 330