+420 608 383 330
mklimes@remonst.cz
BYT č. 101

Byt je volný k prodeji.

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku č. 101 o velikosti 1+KK s vlastním parkovacím stáním v novostavbě v Trhových Svinech. Byt je situován v 1.NP třípodlažního domu s výtahem. Přímo u domu se nachází parkovací stání pro osobní automobily (ke všem BJ), vjezd do areálu je zabezpečen el. posuvnou branou.  Byt je dálkově vytápěn s vlastním měřením spotřeby tepla a standardně vybaven KOUPELNOU se zařizovacími předměty ( umyvadlo, WC, vana). Vnitřní dveře jsou dřevěné s obložkovými zárubněmi (Sapeli), okna a balkónové dveře jsou plastové. V obývací části je umístěn prostorný kuchyňský kout s přípravou pro kuch. linku. Součástí projektu komplexu bude i menší obchodní zóna zajišťující nezbytnou infrastrukturu a víceúčelové sportovní zařízení včetně bazénu pro veřejnost.  Byt se nachází v klidné rezidenční části, v docházkové vzdálenosti centra města. V okolí lesy, rybníky a překrásný výhled na panorama novohradských hor. Doporučujeme všem, kteří hledají bydlení ve zdravém prostředí s dobrou dostupností krajského města. Cena za nemovitost je uvedena včetně DPH, zahrnuje provizi a právní servis. Na danou nemovitost vám zdarma zpracujeme nabídku financování.

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku č. 101 o velikosti 1+KK s vlastním parkovacím stáním v novostavbě v Trhových Svinech. Byt je situován v 1.NP třípodlažního domu s výtahem. Přímo u domu se nachází parkovací stání pro osobní automobily (ke všem BJ), vjezd do areálu je zabezpečen el. posuvnou branou.

Byt je dálkově vytápěn s vlastním měřením spotřeby tepla a standardně vybaven KOUPELNOU se zařizovacími předměty ( umyvadlo, WC, vana). Vnitřní dveře jsou dřevěné s obložkovými zárubněmi (Sapeli), okna a balkónové dveře jsou plastové. V obývací části je umístěn prostorný kuchyňský kout s přípravou pro kuch. linku. Součástí projektu komplexu bude i menší obchodní zóna zajišťující nezbytnou infrastrukturu a víceúčelové sportovní zařízení včetně bazénu pro veřejnost.

Byt se nachází v klidné rezidenční části, v docházkové vzdálenosti centra města. V okolí lesy, rybníky a překrásný výhled na panorama novohradských hor. Doporučujeme všem, kteří hledají bydlení ve zdravém prostředí s dobrou dostupností krajského města.
Cena za nemovitost je uvedena včetně DPH, zahrnuje provizi a právní servis. Na danou nemovitost vám zdarma zpracujeme nabídku financování.

Cena: 2.380.000,- Kč
NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT
SÍDLO SPOLEČNOSTI
REMONST Development, a. s.
Rudolfovská 460/93
370 01 České Budějovice
KONTAKTNÍ OSOBA
Miroslav Klimeš
mklimes@remonst.cz
+420 608 383 330