+420 608 383 330
mklimes@remonst.cz
BYT č. 303

Byt je již prodaný.

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku č. 303  o velikosti 4+KK s vlastním sklepem a parkovacím stáním v nově vznikajícím obytném souboru Za pilou v Trhových Svinech.

V úrovni prvního nadzemního podlaží je situován hlavní vstup do objektu, na který navazuje chodba se schodištěm a výtah. Dále je zde umístěna kočárkárna, technická místnost, kolárna a sklepy pro všechny bytové jednotky. V těsné blízkosti bytových domů budou vybudována parkovací stání pro osobní automobily (ke všem BJ), vjezd do areálu. Součástí projektu komplexu bude i menší obchodní zóna zajišťující nezbytnou infrastrukturu a víceúčelové sportovní zařízení včetně bazénu pro veřejnost.

Byty v novostavbách budou dálkově vytápěny s vlastním měřením spotřeby tepla. Byty budou standardně vybaveny KOUPELNOU se zařizovacími předměty ( umyvadlo, WC nebo bidet, vana a oddělené WC v samostatné místnosti s umývátkem). Zhotovitel zákazníkům nabízí možnost výběru celkem ze 6 barevných kombinací ve 2 druzích standardu obkladů a dlažeb, v případě požadavků na nadstandardní vybavení je možnost navrhnout a zhotovit koupelnu dle přání a představ klienta. Vnitřní dveře jsou dřevěné s obložkovými zárubněmi. Okna a balkónové dveře jsou plastové.

V místnostech budou položeny plovoucí podlahy, dlažba v koupelnách a na WC, keramické obklady. Byt č. 303 o velikosti 4+KK se nachází v 3 NP  a má balkón o velikosti 8 m2. V bytech budou rozvody společné televizní antény, telefonu a datové sítě.
Cena za nemovitost je uvedena včetně DPH, zahrnuje provizi a právní servis. Na danou nemovitost vám zdarma zpracujeme nabídku financování

Cena: Prodáno
NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT
SÍDLO SPOLEČNOSTI
REMONST Development, a. s.
Rudolfovská 460/93
370 01 České Budějovice
KONTAKTNÍ OSOBA
Miroslav Klimeš
mklimes@remonst.cz
+420 608 383 330