+420 608 383 330
mklimes@remonst.cz
BYT č. 201

Byt je již prodaný.

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku č. 201 o velikosti 3+KK s vlastním sklepem a parkovacím stáním v nově vzniklém obytném souboru Nové Město v Trhových Svinech.

V úrovni prvního nadzemního podlaží je situován hlavní vstup do objektu, na který navazuje chodba se schodištěm a výtah. Dále je zde umístěna kočárkárna, technická místnost, kolárna a sklepy pro všechny bytové jednotky. Ke každému bytu přináleží parkovací stání pro osobní automobily v bezprostřední blízkosti domu. Součástí projektu komplexu bude i menší obchodní zóna zajišťující nezbytnou infrastrukturu a víceúčelové sportovní zařízení včetně bazénu pro veřejnost.

Byt v novostavbě je dálkově vytápěn s vlastním měřením spotřeby tepla. Koupelna se zařizovacími předměty (umyvadlo, WC, vana) je již ve standardu bytu, je možno si vybrat v několika druhů a barevných kombinací obkladů a dlažeb. WC samostatně. V případě požadavků na nadstandardní vybavení je možnost navrhnout a zhotovit koupelnu dle přání a představ klienta. Interiérové dveře bytu jsou dřevěné s obložkovými zárubněmi. Okna a balkónové dveře jsou plastové. V místnostech budou položeny plovoucí podlahy, dlažba v koupelně a na WC, keramické obklady. Tyto byty o velikosti 3+ KK mají balkón o velikosti 8 m2. V bytech budou rozvody společné televizní antény, telefonu a datové sítě.

Cena za nemovitost je uvedena včetně DPH, zahrnuje provizi a právní servis. Na danou nemovitost vám zdarma zpracujeme nabídku financování.

Cena: 4.450.000,- kč
NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT
SÍDLO SPOLEČNOSTI
REMONST Development, a. s.
Rudolfovská 460/93
370 01 České Budějovice
KONTAKTNÍ OSOBA
Miroslav Klimeš
mklimes@remonst.cz
+420 608 383 330