+420 608 383 330
mklimes@remonst.cz
O projektu nadpis

Aktuálně:

Poslední etapa prodeje bytů - bytového domu A5

Bytový dům A4 - zbývají poslední dva volné byty ( 2 x 2+kk)

 

 

V další a zároveň poslední etapě  našeho současného developerského projektu Vám opět nabízíme k prodeji celkem 10 bytových jednotek o velikosti 1+KK až 4+KK, každou s vlastním balkonem či terasou, sklepem a parkovacím stáním v nově vznikajícím obytném souboru A4. Novostavba vzniká v ulici Za Pilou, na východním okraji města Trhové Sviny, poblíž komunikace II/156, vedoucí z Českých Budějovic směrem na Nové Hrady. Areál nabízí nádherný a ničím  nerušený výhled do krajiny obklopené vzrostlým lesem. Prní etapa byla zakončena v roce 2014 kolaudací a  předáním pětipodlažního bytového domu B1 o 17 BJ, dále v roce 2018 třípodlažního A1 s 10 BJ, v roce 2019 pokračovala výstavba dalšího třípodlažního bytového domu A2 o 10 bytových jednotkách o stejné velikosti a dispozici jako A1, kde byly všechny byty předány. V roce 2021 byla dokončena výstavba třípodlažního bytového domu A3 s 10 BJ a v roce 2022 pětipodlažního bytového domu B2 o 17 BJ.
Nyní pokračujeme další etapou, a to výstavbou dalšího třípodlažního bytového domu A4 o 10 bytových jednotkách o stejné velikosti a dispozici jako A1, A2 a A3. K dispozici jsou poslední dva byty, a to byt č. 204 o velikosti 2+kk a dále byt č. 302 o velikosti 2+kk.

V úrovni prvního nadzemního podlaží je situován hlavní vstup do objektu, na který navazuje chodba se schodištěm a výtah. Dále je zde umístěna kočárkárna/kolárna, technická místnost, kotelna a sklepy pro všechny bytové jednotky. V těsné blízkosti bytového domu jsou vybudována parkovací stání pro osobní automobily (ke všem BJ), areál příslušející ke každému bytovému domu je zabezpečen oplocením. 

Byty v novostavbách jsou dálkově vytápěny s vlastním měřením spotřeby tepla. Byty budou standardně vybaveny KOUPELNOU se zařizovacími předměty ( umyvadlo, WC, event. bidet, vana, event. sprchový kout a u některých typů bytů oddělené WC v samostatné místnosti s umývátkem). Zhotovitel zákazníkům nabízí možnost výběru  z několika barevných kombinací ve 3 druzích standardu obkladů a dlažeb, v případě požadavků na nadstandardní vybavení je možnost navrhnout a zhotovit koupelnu dle přání a představ klienta. Vnitřní dveře jsou dřevěné s obložkovými zárubněmi. Okna a balkónové dveře jsou plastové.

V místnostech budou ve standardu plovoucí podlahy, dlažba v koupelnách a na WC, keramické obklady. V této fázi stavby je možné ovlivnit dispozice bytu. Všechny byty od velikosti 2+KK jsou osazeny  balkóny,  byt v přízemí o velikosti  3+KK má terasu. V bytech budou rozvody společné televizní antény, telefonu a datové sítě.

Obvodové stěny přízemí budou provedeny z keramických tvárnic HELUZ FAMILY 44, P10. Obvodové stěny v ostatních patrech budou provedeny z keramických tvárnic HELUZ FAMILY 38, P10, (doplněných o kompletní zateplovací systém tl. 100 mm.) Klienti, kteří si zarezervují bytovou jednotku před dokončením interiérů, budou mít možnost zasáhnout do definitivní podoby svého bytu, umožňujeme klientské změny a výběr designu povrchových úprav.

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT
SÍDLO SPOLEČNOSTI
REMONST Development, a. s.
Rudolfovská 460/93
370 01 České Budějovice
KONTAKTNÍ OSOBA
Miroslav Klimeš
mklimes@remonst.cz
+420 608 383 330