+420 608 383 330
mklimes@remonst.cz
BYT č. 103

Byt je již prodaný.

Byt č. 103 je orientovaný na 3 světové strany, díky tomu je zde zajištěna dostatečná světlost bytu po celý den. Tuto skutečnost ještě podtrhuje prostorná terasa (19 m2) s orientací na J-Z. Do bytu vcházíme z podesty 1. NP vchodovými dveřmi, za kterými se nachází po levé straně prostorná šatna a vpravo vstup na samostatné WC a dále do koupelny. Z chodby je také přímý vstup do obývacího pokoje s kuchyňským koutem a samostatné ložnice. Další ložnice má vstup z obývací části. Byt v novostavbě je dálkově vytápěn s vlastním měřením spotřeby tepla. Koupelna se zařizovacími předměty (umyvadlo, WC, vana) je již ve standardu bytu, je možno si vybrat z několika druhů a barevných kombinací obkladů a dlažeb, v případě požadavků na nadstandardní vybavení je možnost navrhnout a zhotovit koupelnu dle přání a představ klienta. Vnitřní dveře jsou dřevěné s obložkovými zárubněmi. Okna a balkónové dveře jsou plastové.  V místnostech budou položeny plovoucí podlahy, dlažba v koupelnách a na WC, keramické obklady.  V bytech budou rozvody společné televizní antény, telefonu a datové sítě. Cena za nemovitost je uvedena včetně DPH, zahrnuje provizi a právní servis, nezahrnuje daň z nabytí. Cena nemovitosti zahrnuje rovněž podíl na oploceném pozemku (zahrada) o velikosti cca 900 m2, vlastní parkovací stání pro každou bytovou jednotku a podíl na společných částech bytového domu. Na danou nemovitost vám zdarma zpracujeme nabídku financování.

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku č.103 o velikosti 3+KK s vlastním sklepem a parkovacím stáním na nově vzniklém obytném souboru Nové Město v Trhových Svinech.

V úrovni prvního nadzemního podlaží je situován hlavní vstup do objektu, na který navazuje chodba se schodištěm a výtah. Dále je zde umístěna kočárkárna, technická místnost, kolárna a sklepy pro všechny bytové jednotky. Ke každému bytu přináleží parkovací stání pro osobní automobily v bezprostřední blízkosti domu. Součástí projektu komplexu bude i menší obchodní zóna zajišťující nezbytnou infrastrukturu a víceúčelové sportovní zařízení včetně bazénu pro veřejnost. Byt v novostavbě je dálkově vytápěn s vlastním měřením spotřeby tepla. Koupelna se zařizovacími předměty (umyvadlo, WC, vana) je již ve standardu bytu, je možno si vybrat z několika druhů a barevných kombinací obkladů a dlažeb. WC samostatně.

V případě požadavků na nadstandardní vybavení je možnost navrhnout a zhotovit koupelnu dle přání a představ klienta. Interiérové dveře bytu jsou dřevěné s obložkovými zárubněmi. Okna a balkónové dveře jsou plastové. V místnostech budou položeny plovoucí podlahy, dlažba v koupelně a na WC, keramické obklady. Byt o velikosti 3+ KK má terasu o velikosti 19,2 m2. V bytech budou rozvody společné televizní antény, telefonu a datové sítě.

Cena za nemovitost je uvedena včetně DPH, zahrnuje provizi a právní servis. Na danou nemovitost vám zdarma zpracujeme nabídku financování.

Cena: 4.280.000,- Kč
NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT
SÍDLO SPOLEČNOSTI
REMONST Development, a. s.
Rudolfovská 460/93
370 01 České Budějovice
KONTAKTNÍ OSOBA
Miroslav Klimeš
mklimes@remonst.cz
+420 608 383 330